Успішна і весела українська телеведуча, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками" Леся Нікітюк поділилася розкішними знімками зі свого дня народження. Вона показала своє близьке коло людей на своєму святі.

Відповідний пост Леся Нікітюк продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

"Вest birthday ever Друзі вчора був найкращий День Народження за всю історію мого життя! Я дуже щаслива, що маю таких друзів Дякую всім за привітання! Фотки ще будуть) Дякую ресторану @queen.kyiv Photo @gorbun_roman", - підписала публікацію українська телезірка.

Леся Нікітюк вирішила показати, як пройшов її день народження. Вона постала перед публікою в дуже епатажному вбранні і показала свою компанію близьких людей, з якими відмінно провела час. Фанати телеведучої не пройшли повз таких яскравих фотографій і залишили чимало відгуків.

Фото Лесі Нікітюк

"Якість Просто супер", "це було епічно дякуємо, що ти в нас є, дівчинка свято"," Ну чи то образ Барбі , чи Лол, а гарнюня", " склад з минулого ін таки змінився !)))) ", "Щиро вітаю, красуня ти найкраща як завжди вогонь", "вже крута ідея в стилі 90-х!!!", "Яка ви яскрава зірочка з минулим Днем народження", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Леся Нікітюк звернулася до українців з пропозицією.