Легендарний український співак, колишній депутат, Народний артист України, ректор університету культури Михайло Поплавський поділився унікальним відеороликом у соціальній мережі. Він розповів про те, що планує відкрити велику ферму, щоб вирощувати породистих корів.

Відповідну публікацію Михайло Поплавський розмістив на своїй сторінці в Instagram.

"На молочно-товарній фермі в селі Мечиславка На фермі 226 породистих корів, які дають 5 тон молока за добу. Разом зі своїми односельцями думаємо про відкриттям ще одної ферми Велика рогата худоба – це дуже важкий бізнес. На фермі працює команда моїх земляків. Вдячний їм за професіоналізм та відповідальність Частіше приїжджайте на малу Батьківщину! Допомагайте своїм рідним селам Збережемо село! Збережемо Україну!#поплавський #мечиславка #село #україна #ферма #молоко #poplavskiy", - підписав відеоролик український ректор.

Багатомільйонна аудиторія, яка підписана на сторінку народного артиста, зростає з кожним днем. Він ніколи не сидить на одному місці і постійно ділиться своїми досягненнями з фанатами. Фолловери Михайла, не змушують себе довго чекати і пишуть дуже багато відгуків під кожним його постом.

Михайло Поплавський

"Оце так продуктивний вихідний! на благо України", "ви великий молодець, що допомагаєте людям", "Мої вітання", "Дуже класно які ви молодці", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram

Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram

Коментарі на пост Михайла Поплавського в Instagram

Нагадаємо, що Михайло Поплавський показав, чим заманює молоді студенток.