Знаменита українська співачка, колишня учасниця жіночого колективу "ВІА Гра", сексуальна і неповторна артистка і актриса Надя Мейхер захопила публіку пікантним відеороликом в соціальній мережі. Вона показала свої соковиті форми без одягу.

Відповідну публікацію Надя Мейхер оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

""І не віск, який залишить сліди, головне в свічці – сяйво світла."#антуандесентэкзюпери #дыханиежизни #надеждамейхер Video by: @yuliya_lysenko", - підписала публікацію відома виконавиця.

Надя Мейхер завжди захоплювала публіку своєю фізичною формою і жіночою красою. Вона неодноразово брала участю на танцювальному проекті «Танці з зірками», де показувала свої вигини і сексуальне тіло. Фанати співачки не можуть промовчати побачивши такого розкішного тіла. Вони написали чимало відгуків під відеороликом зірки.

Фото Наді Мейхер

"Найкрутіша, сексі Діва, шикарна жінка", "справжня жінка! Шикарна, красива і фатальна !захоплення !", "Ви найкрасивіша з усього складу ВІА Гри всіх часів і народів", "завжди обожнювала вашу посмішку", "найшикарніша жінка з прекрасним смаком і хорошими манерами", "яка ви шикарна", "Ой, Надя, до чого ж ти хороша!!! Інопланетянка!!!", "Надя це ваша фішка погляд збоку", "БОЖЕ НАДЯ!!!!! ТАК не можна", "Пульс, точно!", "Супер крута нереальна красуня"," яка красуня", "поки горить свічка...", - пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Наді Мейхер в Instagram

Коментарі на пост Наді Мейхер в Instagram

Коментарі на пост Наді Мейхер в Instagram

Коментарі на пост Наді Мейхер в Instagram

Коментарі на пост Наді Мейхер в Instagram

Нагадаємо, що гаряча Надя Мейхер зачарувала не тільки чоловічу аудиторію.