Успішна українська телеведуча, колишня ведуча тревел-шоу "Орел і Решка", зірка розважального проекту "Хто Звезрху?" Леся Нікітюк розсмішила мережу дуже незвичайними знімками. Вона показала себе з двома лисими чоловіками і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Грудей на годину. Дорого. Пишіть в дірект", - підписала публікацію українська телеведуча.

Леся Нікітюк завжди відрізнялася своєю харизмою і унікальним жіночим гумором. Вона закохала в себе серця мільйонів українців. Одним з них виявився Володимир Зеленський, якого вона зачарувала своїм стилем на "Розсміши коміка". Після перемоги на розважальному шоу, Леся стала справжньою зіркою. На її сторінку в соцмережі підписано майже 4 мільйони людей. Вони активно стежать за кожним її постом, залишаючи чимало відгуків.

Фото Лесі Нікітюк

"бляхааа, якби не друге фото, подумала б що то коліна", "Маю теж гру на годину кому треба маленькі, то якраз два прища на підбородку вилізли", "не ганьба", "менше щикатурки"," на першому фото підійна на Варнаву", "а хто з них Гордон ?", "Я думала що то коліна", "Зліва то Гордон ? ))))", "Груди НС годину це звичайно добре а що потім робити ? де їх шукати?",- пишуть відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Леся Нікітюк стала на коліна, щоб заробити.

Нагадаємо, що стало ясно, чому Леся Нікітюк не виходить заміж.