Українська реп-співачка Alyona Alyona (Олена Савраненко) про своє особисте життя, в тому числі і про романтичні успіхи, розповідає багато чого.

Зокрема вона не раз відзначала, як сильно на її формування як людини, особистості, артистки, вплинув батько.

Нещодавно співачка вирішила поділитися в соціальних мережах міркуваннями про те, яким повинен бути на її думку ідеальний чоловік.

Почала вона зі свого підліткового фото, на якому зображена в тигровому закритому купальнику разом з татом, явно на відпочинку. Артистка зазначила, що перші уявлення про ідеального чоловіка були сформовані саме на образі батька.

сторіз Alyona Alyona

"Коли була юною, мені завжди здавалося, що ідеал чоловіка - це чоловік, схожий на тата. Такий же зріст, статура, буде все вирішувати і фінансово допомагати. Ідеал зараз-це неідеальний чоловік: свої думки, свої інтереси, смішний, чуйний, неважливо, яка зовнішність, добрий, свій характер. ... Зараз я дуже рада, що в моєму житті є інший чоловік, з яким ми живемо у взаємоповазі, і доповнюємо один одного. Живемо так, що кожен з нас відчуває себе комфортно, а я відчуваю себе коханою", – розповіла Alyona Alyona.