Співачка SLAVIA зізнається, першою подала на розлучення ще влітку цього року.

«Моя помилка була в тому, що я багато мовчала, тримала в собі. Я намагалася не порушувати його спокій і намагалася його звільнити від різних справ домашніх. І от прийшов мій час, я відчула, що хочу розвиватися. Але Михайло був проти, тому я вирішила якось бути поближче до нього. Якщо не сольна кар’єра, то хоча б їздити з ним на концерти, йому допомагати, але він не хотів, - поділилася із журналістами каналу «Україна» SLAVIA, - чоловік ніколи не піде з сім’ї. Чоловік має відчути, що він втратив ту сім’ю. Так і в нас сталося. Він після зйомок кліпу «Я тобі не мамка» забрав мене додому і дуже розстроєний і сказав, що «все, ти пішла, я тебе втратив».

Нещодавно ЗМІ писали, між Славією та Олею Цибульською стався конфлікт на тлі новин про розлучення між Ярославою та Михайлом. Та SLAVIA це заперечує.

Оля Цибульська

«Вона сказала в інтерв’ю, що на неї зі всіх сторін впав якийсь хейт, що всі їй писали негатив. І вона натякнула на мене. Зробила це дуже хитро. Вона не сказала моє ім’я, просто сказала: «Здогадайтеся». Ніколи я їй нічого поганого не робила, не писала, не було в нас жодних конфліктів. Крім того, що я дала телефон Михайла, і навіть після того, що він не брав слухавки, я його просила: «Візьми поговори, може, в неї гарна ідея», - ділиться екс-дружина артиста.

Ярослава приголомшує, саме вона змушувала чоловіка до спілкування із Олею Цибульською. Натомість, він такого бажання ніколи й не мав.

«Не хотів чомусь. Не знаю. Насправді, вони не спілкувались ці всі роки так як це подається, начебто вони друзі. Насправді, Оля до Михайла так здалеку, на «ви», як-то кажуть. Вона в особистій розмові з ним тримається дуже толерантно. Лише, коли виходить на сцену, на камеру, вона дозволяє собі все що попало. Він навіть дивується, каже: «Як так може бути. Вона мене підставляє, деколи робить такі речі, що я навіть не знаю, як реагувати», - говорить колишня дружина DZIDZIO про його стосунки з Олею Цибульською.